סיורי סליחות בירושלים

הפסק לנגן המשך לנגן

סיורי סליחות 2017


סיורים בעקבות הפיוטים והסליחות

בשעות המיוחדות של הלילה


הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור
סיור סליחות מוזיקאלי

סיור סליחות מוזיקאלי

חדש וייחודי – לצלילי פיוטי הסליחות, נצא לסיור סליחות מודרך בין סמטאות העיר העתיקה המסתיים במעמד הסליחות ברחבת הכותל המערביהסיור משלב הדרכה ונגינה לכל אורכו.

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור
סליחות בעתיקות

סליחות בעתיקות

סיורי סליחות בין סמטאות הרובע היהודי ובמנהרות הכותל המערבי
את סוד קסמן של מנהרות הכותל – כולם מכירים. בימי הסליחות, מקבל מסע קסום זה משמעות נוספת ומיוחדת המעצימה את חווית הביקור במקום.מזמינים אתכם לסיור סליחות בין סמטאות הרובע היהודי ובמנהרות הכותל המערבי הכולל קטעי נגינה.

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור
פתח לנו שער

פתח לנו שער

סיורי סליחות ייחודיים בעקבות הפיוטים והסליחות בעיר העתיקה ובכותל עם רדת הערב בחודש אלול, עוטה העיר ירושלים הילה של חסד ורחמים. אנו מזמינים אתכם להתחקות אחר הפיוטים והניגונים המיוחדים של ימי הרחמים והסליחות יחד עם אלפי אומרי הסליחות הנוהרים אל עבר הכותל המערבי – מושא הערגה והגעגועים של העם היהודי לאורך שנות דור.

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור

קצת על סיורי הסליחות שלנו

עם דמדומי חמה, עוטה העיר ירושלים הילה מיוחדת. מרצפות האבן בורקות באור יקרות, בתי העיר מתעוררים לחיים והסמטאות הצרות מתמלאות המון-אדם.
אנו מזמינים אתכם להצטרף כקבוצה או כיחידים לאחד מסיורי הסליחות המוצעים על-ידנו לקהל. יחד נפגוש מקומות בלתי מוכרים הספוגים באינספור מעשיות וסיפורים, נכיר דמויות ירושלמיות לאורך כל התקופות ונתחבר. נתחבר לאלפי אומרי הסליחות, לבירת ישראל אליה התגעגענו במשך דורות רבים ובעיקר לעצמנו. כל אחד בדרכו - שלו.
אנו מציעים מגוון רחב של סיורי סליחות. מומלץ לעיין בתיאור סיורי הסליחות השונים בטרם ביצוע ההזמנה – לכל סיור מסלול שונה וייחודי. לקבוצות מאורגנות, קיים מגוון של אפשרויות שניתן לשלב במהלך הסיור (ארוחת ערב במסעדה, הרצאות, מופע מוסיקלי ועוד).
שאלו אותנו ונשמח לסייע.

למגוון סיורי הסליחות

סיורים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו מזמינים אתכם לסייר עימנו בירושלים העתיקה והחדשה ולהכיר עיר קסומה ומרתקת שלא מפסיקה להפתיע ולחדש.
בואו לחוות היסטוריה של אלפי שנים קורמת עור וגידים בסיורים מתחת ומעל לפני האדמה.

לכל הסיורים

אתרי הכותל

במתחם הכותל המערבי מספר אתרי תיירות ייחודים, אשר מעניקים מבט מיוחד על תולדותיה של ירושלים ועל ההיסטוריה של העם היהודי לדורותיו.
הצטרפו לרבבות שכבר ביקרו באתרי הכותל ותיהנו מחוויה מעצימה שלא תישכח במהרה.

לכל אתרי הכותל