לג בעומר 2017 - הקרן למורשת הכותל המערבי

הפסק לנגן המשך לנגן

לג בעומר– הקרן למורשת הכותל המערבי


לג בעומר בכותל המערבי


הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור

לג בעומר 2017

בואו והצטרפו אלינו לטיול בירושלים. הקרן למורשת הכותל מזמינה אתכם להצטרף לאחד מהסיורים המומלצים בלג בעומר 2017, חוויות ייחודיות, ערכיות ומרתקות מחכות לכם, בעיר שהיא טבורו של עולם בשריד בית מקדשנו, הכותל המערבי. בקרו בשלל אתרי הקרן למורשת הכותל המערבי, במסע לירושלים, מבט אל העבר, מנהרות הכותל, מרכז שרשרת הדורות ועוד... אנו מזמינים אתכם לעלות לירושלים ולהשתתף במגוון הסיורים, הטיולים והאטרקציות המשלבים מפגש מרתק בין ישן לחדש, עתיק ומודרני, בין העבר ההיסטורי של עם ישראל לירושלים וגלו את החוליה הייחודית שלכם בשרשרת הדורות של העם היהודי.
מחפשים מה לעשות בלג בעומר? הקרן למורשת הכותל המערבי מציעה לכם שלל פעילויות לג בעומר לילדים הכוללות חוויית צפייה חדשנית ומרתקת בה תוכלו לראות את בית המקדש השני עם אמצעי המחשה טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר, באמצעות משקפי ה-VR  משקפי המציאות המדומה במסע רב חושי מפעים ומרגש. בלג בעומר 2017 תוכלו לסייר במסע לירושלים. אתר חדשני ואינטראקטיבי המוביל כל אדם להתחקות בנתיב חייה של משפחתו במהלך אלפיים שנות הגלות, מאז חרבה ירושלים בפעם השניה בשנת 70 לספירה ועד לתקומת עם ישראל וכינונה של מדינת ישראל בעת החדשה. מסע מרתק זה יוליך אתכם במסלוליה העקלקלים של הגלות, בדרכים נידחות בהן צעדו רגליהם של קהילות ישראל עד לשובם לארץ מולדתם והקמתה של מדינת ישראל. בינכם הגיע לגיל שלוש? בלג בעומר אתם מוזמנים לקיים את טקס החאלקה בכותל המערבי ולחגוג עם ילדיכם את הגיעו לגיל חינוך. אנו בקרן למורשת הכותל, נשמח לערוך עבורכם טקס חלאקה מיוחד לציון התספורת הראשונה, במהלכה נגזוז באופן סמלי משיער ראשו של בינכם. הטקס מלווה בברכות ושמחה גדולה לכל המשפחה, אשר מועצמת בזכות האווירה המקודשת והמיוחדת של הכותל המערבי. חוויה בלתי נשכחת להורים, לילד, ולכל המשפחה.

לג בעומר בכותל המערבי 2017

מוקד טלפוני

הקרן למורשת הכותל המערבי מפעילה מוקד טלפוני להזמנת סיורים באתרי הכותל ובירושלים.

המוקד פועל בימי ראשון עד חמישי
בין השעות 8:30-17:00 בטלפון 5958*
נשמח לתת לכם שירות.
האתר סגור
מנהרות הכותל

מנהרות הכותל

בואו לבקר במנהרות העתיקות המגלות את נפלאותיה של ירושלים הקדומה וחושפות פרטים מרתקים על מציאות החיים בעיר לפני אלפי שנים. הכירו מקומות מופלאים: האבן החצובה הגדולה ביותר בארץ, רחוב מימי בית שני ועוד.

הזמן סיור

הזמן סיור

ליחידים

לביצוע הזמנות מקוונת באמצעות כרטיס אשראי

הזמן סיור
סוג סיור

לקבוצות מאורגנות

למילוי טופס פניה להזמנת סיור

הזמן סיור
האתר סגור
סיור המסע לירושלים

המסע לירושלים

מיצג מרגש, מחכים וחוויתי בעקבות הכיסופים לירושלים. הצטרפו לסיור משפחתי ווירטואלי. הכנסו לנעליהן של קהילות ישראל הגולות מירושלים ולוו אותן במסען הביתה חזרה לציון בעקבות התקווה "לשנה הבאה בירושלים"

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור
האתר פתוח
מבט אל העבר

מבט אל העבר

חוויה במציאות מדומה! חוויה חדשנית ייחודית ומרתקת- ביקור וירטואלי בבית המקדש השני.

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור
האתר סגור
מאחורי הקלעים

מאחורי הקלעים

חדש! אתר ארכיאולוגי שנפתח לא מכבר לביקורי קהל. באתר ממצאים יחודיים מתקופות שונות של ירושלים, ביניהם שרידים מימי בית המקדש הראשון המהווים עדות ראשונה לריבונות יהודית בעיר כבר לפני כ-2700 שנים.

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור