מבט אל העבר

מבט אל העבר

 

 

הקרן למורשת הכותל המערבי מזמינה אתכם לחוויה חדשנית ייחודית ומרתקת - ביקור וירטואלי בבית המקדש השני. אתם מוזמנים להצטרף לחוויה החושית החדשה במקום שבו היה לב העולם. תוכלו להתרשם מפאר הבניה מהיופי הארכיטקטוני ,לשמוע את שירת הלוויים ולצפות בהודו של בית המקדש.


בית המקדש השני היה המרכז התרבותי והרוחני של העם היהודי וכן מוקד לעליה לרגל. חז"ל מספרים ביראה ובכבוד על מרכזיותו של הבית. אבל למרבה הצער הבית נחרב לפני כמעט אלפיים שנה, ומאז נשאר בחורבנו. למרות זאת הוא ממשיך להיות נוכח בסיפורה של ירושלים.


כעת, הקרן למורשת הכותל המערבי מזמינה אתכם לסיור וירטואלי בבית שחרב באמצעות טכנולוגיות חדישות. בפרויקט פורץ דרך, שבו נטלו חלק אמנים, אנשי מחקר, מומחי אנימציה ומתכנתים, הוקם מודל תלת-ממדי ממוחשב, מפורט של בית המקדש. משקפות מיוחדות, המעניקות זווית ראיה של 360 מעלות, יוצרות עבור המבקרים את התחושה שהם עומדים בתוך בית המקדש עצמו, כפי שהיה לפני אלפיים שנה.
באמצעות טכנולוגיית המציאות המדומה (Virtual Reality), שהיא המילה האחרונה בתחום ההקרנה, מוענקת לצופה חוויה ב360 מעלות. חוויה זו מקיפה את הצופה ומעבירה אותו למקום אחר ולזמן אחר. זוהי חוויה טוטאלית ואינטראקטיבית גם יחד.


את הביקור מלווה קריינות המבוססת על עבודת חקר מעמיקה, ומציעה שכבה מרתקת נוספת של למידה על ימי תפארתה של ירושלים העתיקה והבנתם.

*הסיור בתשלום ובתיאום מראש בלבד

לפרטים נוספים לחץ כאן


מחירי כניסה

מחירי כניסה

מחיר לבודדים (עד 15 מבקרים בו זמנית)

מבוגר : 30 ₪ סטודנט / חייל / כוחות ביטחון: 15 ₪ ילד
(גיל 5-18)/אזרח ותיק/נכה: 15₪
הכניסה ל'מבט אל העבר' תתאפשר מגיל 5 ומעלה בלבד.
הסיור בתשלום ובתיאום מראש בלבד
*בהצגת תעודה רשמית בלבד

שעות פתיחה

שעות פתיחה

א' – ה' - 10:00-23:00, (כניסה אחרונה ב22:50) ו' - 9:00-12:00 (כניסה אחרונה ב11:50) מוצ״ש - סגור*

הכניסה לאתר בצד השמאלי של רחבת הכותל המערבי, סמוך  למשרדי הקרן למורשת הכותל ושרשרת הדורות.

מבט אל העבר


חוויה במציאות מדומה

הזמן סיור

הזמן סיור
סוג סיור