לוח ארועים

לוח ארועים

09/12/2018

זאת חנוכה . הדלקת נר שמיני ואחרון של חנוכה בכותל המערבי

זאת חנוכה . הדלקת נר שמיני ואחרון של חנוכה בכותל המערבי

הדלקת נר שמיני ואחרון של חנוכה בכותל המערבי הערב (ראשון) התקיימה הדלקת נר שמיני ואחרון של חנוכה בכותל המערבי על יד הרב הגאון הרב שמואל רבינוביץ- רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים, הרב הגאון הרב יצחק יוסף- הרב הראשי לישראל, הרב משה דגן, השר אורי אריאל- שר החקלאות ופיתוח הכפר, רב טפסר דדי שמחי- נציב כבאות והצלה יחד עם עשרות לוחמי אש וקהל רב. הקרן למורשת הכותל הזמינה להצטרף להדלקה ילדים חולי סרטן מעמותת אור מנחם שהובאו אל הכותל בלימוזינה חגיגית במסגרת טיול חנוכה שעשו בירושלים, נברך אותם באור גדול וברפואה שלמה במהרה. אמן.

06/12/2018

הדלקת נר חמישי של חנוכה בכותל המערבי

הדלקת נר חמישי של חנוכה בכותל המערבי

הערב, בהדלקת נר חמישי של חנוכה בכותל המערבי השתתפו: מר Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל, השגריר דויד פרידמן ורעייתו, הרב שמואל רבינוביץ רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים ומרדכי (סולי) אליאב מנכ"ל הקרן למורשת הכותל המערבי. רב הכותל המערבי אמר: אדוני ראש הממשלה, אם יש מקום שמאחד את העם היהודי כולו – זה הכותל המערבי. בשמי ובשם מיליוני מבקרים ומתפללים שמגיעים לכותל מדי שנה, ועוד מיליונים רבים שנושאים את עיניהם אל המקום הקדוש הזה, אני מבקש להודות לך ולכל אנשי משרדך על הדאגה האישית והמעורבות העמוקה שלכם בענייני הכותל וסביבתו. מי כמוך יודע עד כמה המקום הזה מורכב, מי כמוך יודע עד כמה הוא חשוב לעברנו - ולעתידנו. תודה לך. מכובדי, כבוד שגריר ארצות הברית מר דייוויד פרידמן – שנה בדיוק עברה מאז שארצות הברית הניפה שוב את לפיד הצדק והאמת, והכריזה על העברת השגרירות האמריקאית לירושלים. הקשר העמוק הזה, בין שני העמים שהחירות פועמת בלבם, לא יינתק. הקשר בין שתי הקהילות היהודיות הגדולות בעולם – בארץ ישראל ובאמריקה – לא יינתק. ביקור נשיא ארה"ב וסגן הנשיא כאן בכותל המערבי היווה ביטוי עמוק לקשר הזה. יחד איתך אני מבקש לברך את כל בית ישראל, את מדינת ישראל ואת אזרחי ארצות הברית של אמריקה בברכה שאתה נושא מדי יום: "יברכך ה' וישמרך, יאר ה' פניו אליך ויחנך, ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום".

03/12/2018

הדלקת נר שני של חנוכה בכותל המערבי

הדלקת נר שני של חנוכה בכותל המערבי

הדלקת נר שני של חנוכה בכותל המערבי ירושלים אורו של עולם, הערב (שני) התקיימה הדלקת נר שני של חנוכה בכותל המערבי

לוח ארועים

אתרי הכותל

במתחם הכותל המערבי מספר אתרי תיירות ייחודים, אשר מעניקים מבט מיוחד על תולדותיה של ירושלים ועל ההיסטוריה של העם היהודי לדורותיו.
הצטרפו לרבבות שכבר ביקרו באתרי הכותל ותיהנו מחוויה מעצימה שלא תישכח במהרה.

לכל אתרי הכותל