מידע על יום בר המצווה בכותל

מזה עשרות שנים הפכה חגיגת בר מצווה בכותל המערבי למסורת של רבבות משפחות מישראל והתפוצות. מידי שבוע מתמלאת רחבת הכותל במשפחות צוהלות ונרגשות שהגיעו כדי לחגוג לבניהן בר מצווה בכותל, מקום התפילה החשוב ביותר ליהודים בכל העולם, מקור ההשראה ומושא כיסופיו של העם היהודי לדורותיו, וסמל לעוצמתה וחוסנה של מדינת ישראל. באווירה מיוחדת של אחדות וקדושה נרקמת חוויה בלתי נשכחת עבור נער המצווה ומשפחתו ומתחילה ראשית היווצרותה של חוליה חדשה בשרשרת הדורות של המשפחה ושל כלל העם היהודי. רק טבעי הוא כי משפחות רבות ובניהם בוחרות לחגוג כך את בר המצווה של ילדיהם.

הקרן למורשת הכותל המערבי מזמינה אתכם לחגוג את אירוע בר המצווה של בינכם בכותל ועומדת לרשותכם בכל שלבי הטקס - ללא תשלום.
בנוסף, ניתן להירשם לתכנית הכנה לבר מצווה של הקרן.
 
 

זמני קיום הטקס -
ניתן לקיים טקס בר מצווה בכותל בימי שני וחמישי, ראשי חודשים וחול המועד, ימים בהם קוראים בתורה. בימים אלה, בין השעות 7:00-15:00, ממתין לכם צוות מדריכי בר המצווה ערוך ומוכן לסייע בכל נושא: החל מארגון מקום לתפילה, ועד לניהול הטקס, התפילה והעליה לתורה.
-משך זמן הטקס המסורתי כ 45 דקות

רישום -
כיוון שלאורך כל השנה מגיעות משפחות רבות לחגוג בכותל, אנו ממליצים ומבקשים שתרשמו מבעוד מועד וזאת כדי לאפשר לנו לארח אתכם באופן הטוב ביותר. אנו עושים מאמץ רב כדי להתאים את האירוע לאופי המשפחה וצרכיה, הרשמה מראש תאפשר לנו להתאים עבורכם את השירות הטוב ביותר.

בר מצווה בכותל